30th annual Kora Shriners Maine Lobster Bowl rosters announced

PORTLAND, MAINE (WABI) - 30TH KORA SHRINERS MAINE LOBSTER BOWL ROSTERS
JULY 20TH, 2019, AT THORNTON ACADEMY
WEST ALL-STARS
Austin Baltazar, Morse
Jacob Blanchard, Mountain Valley
Matt Boynton, Gardiner
Anthony Bracamonte, Thornton Academy
Tyler Bridge, Wells
Nate Burchill, Gorham
Tucker Buzzell, Fryeburg Academy
Joey Casella, Greely
Matt Conley, Cape Elizabeth
Dante Delorenzo, Kennebunk
Adam Doyon, Marshwood
Noah Eckersley-Ray, Yarmouth
Carter Edgerton, Biddeford
Stephen Gray, Leavitt
Jason Guinard, Massabesic
Caden Horton, South Portland
Hunter Job, Lisbon
Doug Johnson, Sanford
Reece Kneissler, Fryeburg Academy
Dylan Lajoie, Winthrop/Monmouth
Chase Lamontagne, Kennebunk
Ethan Logan, Thornton Academy
Hunter Lohr, Mt. Ararat
Garrett Maheux, Gardiner
Aiden McGlone, Bonny Eagle
Cole Melanson, Leavitt
Connor Myatt, Gray-New Gloucester
Jared Nelson, Scarborough
Ben Onek, Deering
Tommy Palmer, Thornton Academy
Brad Peters, Madison
Shane Pidgeon, York
Riley Reed, Falmouth
Zack Reed, Scarborough
Tommy Springer, Marshwood
Kayle Stewart, Spruce Mountain
Ethan Stump, Gorham
Zack Sullivan, Kennebunk
Isaiah Thompson, Lisbon
Caleb Treadwell, Oak Hill
Tyler Tucci, Poland
Morgan Welch-Thompson, Wells
Eric Wescott, Madison
Will Whyte, Bonny Eagle
Tyler Williams, Bonny Eagle

EAST ALL-STARS
John Bell, Mt. Blue
Eli Bickford, Foxcroft Academy
James Boyd, Nokomis
Alex Brown, Mattanawcook Academy
Seth Bussell, Maine Central Institute
Braxton Cassidy, Windham
Marcus Christopher, Skowhegan
Andrew Daigle, Stearns
Ben Dorval, Winslow
Zack Elowitch, Portland
John Evans, Waterville
Dylan Farnham, Orono
Koa Farnsworth, Portland
Logan Fortin, Lawrence
Finn Furth, Washington Academy
Leighton Girardin, Edward Little
Cam Goff, Messalonskee
Tyson Gray, Bucksport
Gabe Higgins, Bangor
Reed Hopkins, Cony
Gilbert Isaacs, Mount Desert Island
Elijah Joyce, Mount Desert Island
David Kirshkaln, Dexter
T.J. Kuespert, Maine Central Institute
Parker LaFrance, Oxford Hills
Hunter Landry, Lewiston
Teigan Lindsteadt, Cheverus
Eli Miller, Medomak Valley
Nic Mills, Cony
Vincent Morrone, Cheverus
Tyler Nadeau, Brunswick
Kent Oliver, Hampden Academy
Keith Pomeroy, Hermon
Donald Resh III, Belfast
Ben Ripley, Oceanside
Noah Scanlon, John Bapst
Hyatt Smith, Foxcroft Academy
Jarod Smith, John Bapst
Jarred Spencer, Old Town
Zack Steiger, Brewer
Carter Tolmasoff, Bucksport
Garrett Trask, Hermon
Javon Williams, Ellsworth
Cameron Winslow, Winslow
Matt Wozniak, Cony

WEST CHEERLEADERS
Brianna Adams, Biddeford
Mackenzie Arseneault, Mountain Valley
Haley Bellefeuille, Massabesic
Allie Carpine, Bonny Eagle
Brooke Coutts, Gardiner
Ryann Duquette, Wells
Marissa Goodwin, Massabesic
Theresa Goodwin, Wells
Rianna Green, Morse
Faith Labonte, Gardiner
Megan Lasante, Massabesic
Arianna Libby, Thornton Acadamy
Cassidy Mawhinney, Biddeford
Anna Power-Rokowski, Deering
Caitlyn Rich, Falmouth
Renee Rossi, Gardiner
Kaitlyn Shaw, Massabesic
Julia Swett, Bonny Eagle
Samantha Underwood, Thornton Acadamy
Jordyn Wheeler, Madison
Sarah Whitney, Thornton Acadamy

EAST CHEERLEADERS
Haley Alexander, Brunswick
Kaitlyn Berthiaume, Messalonskee
Ashley Bliss, Skowhegan
Claire Bowen, Hampden Academy
Lily Canders, Brewer
Autumn Conklin, Mt. Blue
Lauren Cooper, Foxcroft Academy
Lauren Gould, Mt. Blue
Abigail Komeiga, Brunswick
Abigail Larochelle, Lawrence
Hannah Lee, Cony
Mckenzie McLeod, Foxcroft Academy
Ethan Overlock, Cony
Kate Pond, Mt. Blue
Lauren Richardson, Brewer
Teaghan Rodzen, Oxford Hills
Jed Salvatore, Belfast
Jericah Saucer, Waterville
Alivia Storer, Edward Little
Jenna Voteur, John Bapst
Cassidy Walo, Oxford Hills
Katelyn Warren, Skowhegan